Tv Rehberi

Acun Şimdi de Star Tv’yi Sarıyor

Ekranlarda birçok başarılı projeyle izlediğimiz Acun Ilıcalı, geçtiğimiz dönem Show Tv’den ayrılmış Star Tv’ye geçmişti. Cuma günü ekrana ara verecek olan Behzat Ç. ve Dila Hanım neden yayınlanmayacak diye sorarsanız cevabı Show Tv günlerinde saklı.

Acun, yaptığı her projeyle ekranda kendini sevdirmeyi iyi bildi. Hatta daha önce tutmayan yapımlar bile onunla reyting rekorları kırdı.

Ama bu kimine göre başarı kimine göre de haksızlık. Neden? Şu yüzden; ekranda yayınlanan her dizi ve yapım belirli bir kitleye hitap ediyor. Mesela siz Yetenek Sizsiniz’i izlemek yerine Behzat Ç.’yi izlemeyi tercih eden yüzde 10’luk grup içinde olabilirsiniz.

Ama kanallar yüzde 10 yerine Yetenek Sizsiniz’i izlemek isteyen yüzde 25 size tercih eder halde.

Haksızlık yapılan yüzde 10 hiç düşünülmeyen ya da umursanmayan kesim.

Show Tv’de aynı senaryoyu izlemiştik. Bütün günlerde sürekli Acun’un yapımlarını seyrettik. Show Tv artık yeni yapım yapamaz hale gelmişti. Acun’a olan borcu yüzünden bırakın yeni projeyi maaş ödeyemez durumda olan Show, Acun ile yollarını ayırması bizce gayet olumlu karşılanmıştı. Şimdi tarih tekerrür ediyor.

Acun Star Tv’ye geçti. Önce yeni ve tutulan projeler, haftasonu yayınları. Sonra Acun’un projeleri ile kanalda yayınlanan diğer projeler kıyaslanmaya başladı. Ve sonuç. Acun kanalın tamamında.

Artık haftanın dört günü Acun Ilıcalı yapımları izleyeceğiz. Diğer yapımları izleyen ve hiç düşünülmeyen yüzde 10 içindeyseniz maalesef izlediğiniz yapımlara veda etmeye hazırlanın.

Eğer Acun Ilıcalı yapımlarını seviyor ve takip ediyorsanız çok şanslısınız. Haftanın dört günü hayat size güzel.

Olan Dila Hanım ve Behzat Ç.’ye oldu. Yayınlarına ara verilmesi demek, yayından kaldırılmalarına hazırlık demek.