Kültür Sanat

Discodromo !f İstanbul Açılış Partisi’ne geliyor!

BenjaminAlexanderHus

Yılın beklenen gecesi yaklaşıyor! İş Bankası Maximum Kart partnerliğinde ve 1890’ınco-sponsorluğunda gerçekleşecek !f İstanbul Açılış Partisi, 13 Şubat’ta  Kloster’da dans ve müzik tutkunlarını bekliyor. Gecenin yıldızı ise Berlin’in hip partisi CockTail d’Amore’nin yaratıcısı Discodromo!

 

İş Bankası Maximum Kart partnerliğinde gerçekleşen ve bu yıl dördüncü yaşını kutlayan !f music, müziği sinemaya, sinemayı sahneye taşımaya ve “Düne, bugüne, yarına!” vurgulu partileriyle de İstanbul gece hayatını hareketlendirmeye devam ediyor. !f music’in ikinci partisi !f İstanbul’un da açılışını yapıyor ve 13 Şubat’ta Kloster’da müzik ve dans tutkunlarını bekliyor.

 

1890’ın co-sponsorluğunda gerçekleşecek ve Ana Sahne’de Be Svendsen’in farklı enstrümanlarla harmanladığı, hayranlık uyandıran canlı seti ve Doğukan İres’in ara sıcaklarıyla başlayacak gecenin yıldızı ise Discodromo! Giacomo Garavelloni ve Giovanni Turco’nun adını 1970’lerin bilimkurgu filmlerinden ilham alarak kurdukları Discodromo, özellikle Berlin’in çılgınlıkları ve iyi müziğiyle meşhur CockTail d’Amore partilerinin de yaratıcısı.

 

BenjaminAlexanderHus
BenjaminAlexanderHus

Gecede ayrıca, farklı sahnelerde de farklı müzikler ve DJ’ler sahne alacak. Havantepe, (((emre))) ve Özge & Ashkan’ın techno’dan indie’ye, nu disco’dan house’a geceye özel setleri alternatif arayanları Kloster‘ın her katında dansa çağıracak.

 

Maximum Kart’tan !f music avantajları

Biletix’ten alınabilecek biletler Tam 40 TL, Öğrenci ise 30 TL’den satışa sunuldu. Festivalde İş Bankası Maximum Kart sahiplerine özel olarak hazırlanan “Maximum Müzik” paketleri ile biletlerde %50 indirim ayrıcalığı sağlanıyor! İş Bankası Maximum Kart sahipleri, “Maximum Müzik” paketiyle en az 2, en fazla 6 adet parti biletini %50 indirimle satın alabiliyorlar.

 

!f İstanbul Açılış Partisi

Discodromo + Be Svendsen + Doğukan İres + Havantepe + (((emre))) + Özge & Ashkan

Tarih: 13 Şubat 2015, Cuma

Saat: 22:00

Yer: Kloster

Bilet ücretleri: Tam 40 TL, Öğrenci 30 TL