Dizi Haber

Engin Günaydın Ekrana Dönüyor

İlk olarak Bir Demet Tiyatro’da Vampir İrfan olarak tanıdığımız daha sonra tek kişilik gösteriler yapan, Avrupa Yakası’nda olmazsa olmaz karakter haline gelen Engin Günaydın yeni dizisiyle karşımızda olmaya hazırlanıyor.

Uzun zamandır sessizdi. Ve en iyi yaptığı iş komedi ile bizlerle buluşacak.

Amerika’da uzun yıllar yayınlanan Monk dizisinden uyarlama olarak yazılan ve Galip Derviş ismiyle yayınlanmaya başlayacak dizi Kanal D ekranlarında olacak.

Engin Günaydın “Galip Derviş”, Algı Eke “Hülya”, Orhan Güner “Başkomiser İzzet” ve Ersin Korkut da “Komiser Ahmet” karakterlerini canlandıracak.

Dizi orjinalinden çok da farklı olmayacak. Obsesif ve depresif tutumlarından açığa alınmış bir komiser.  Detaylar ise; Hikayenin detayları ise şöyle: Galip Derviş, sayısız fobi ve takıntılarıyla zaman zaman komik durumlara düşse de, belki de görülebilecek en şaşırtıcı, en akıl almaz, en zeki adam. Kelimenin tam anlamı ile bir dâhi! Çözülmesi imkânsızmış gibi görünen her vakada, hemen akla gelen ilk ve tek isim. Teşkilatın gözbebeği.

Şimdide diziden gelen ilk kareleri sizinle paylaşalım.

Başkomiser İzzet Merdan (Orhan Güner) Galip Derviş (Engin Günaydın) Hülya Uçar (Algı Eke) Komiser Ahmet Tekin (Ersin Korkut)

Galip Dervis Fragman