Dizi Haber

Firuze Dizisi Yayından Kaldırıldı

Ceyda Ateş’le Ceren Hindistan’ın başrolde olduğıu “Firuze” dizisi yayından kaldırıldı.

Show TV ekranlarında yayınlanan Firuze dizisi, düşük reytingler neden gösterilerek yayından alındı. Ünlü oyuncu Ceyda Ateş, Twitter adresinden dizinin yayından kaldırıldığını açıkladı.

İşte o Tweetler:

Diziden dolayı yaptıgınız tum guzel yorumlar ve eleştiriler için teşekkür ederim. Dizimiz firuze ekranlara veda etmiştir. Destekleyip izleyen herkese ve ekibime teşekkür ederim.

8 thoughts on “Firuze Dizisi Yayından Kaldırıldı

  1. Cok kotu oldu.Biz begenerek izliyorduk..o kadar ekranlardan kalkmali dizi var kii.onlar neden kaldirilmiyo?mesela pis yedili.haftanin bi iki gunu dizi buluyoruz o da ekrabdan kalkiyo.

  2. dizi çok harikaydı fakat…adam gibi saatte koymazsan diziyi reytink olmaz tabi…ne günü belliydi ne saati.çok erken pes ettiniz yazık oldu…bence tekrar düşünülmeli

  3. Firuze neden yayından kalktı anlamadım seyirci olarak başka bir kanalda şansını denesin diyorum

  4. Evet.. bencede dizi süperdi…. ama dizi hem gec basliyor hemde araya uzuuuuun uzuuuun reklamlar girerse, insanin izlemesi gemliyor…

  5. ya çok güzeldi haksızlık oldu kac haftadır onu bekliyodum ya of çok üzüldüm şimdi

  6. Çok güzel bir diziydi. Yayından kalkması gereken o kadar dizi varken bu dizinin kaldırılması çok saçma. Bence tekrar denenmeli, bu kadar emek boşa gitmemeli diye düşünüyorum.

  7. bence mukemmel bır dızıydı ama saatı cok gectı bence kesınlıkle eken saate alınıp tekrar baslamalı lutfennn 🙁

Comments are closed.