Sinema

Sevgililer Günü Vizyona Girecek: Grinin Elli Tonu

E.L. James tarafından yazılan ve 40 milyondan fazla satarak Alacakaralık serisini de geride bırakmayı başaran Grinin Elli Tonu ( Fifty Shades of Grey ), sevgililer günü öncesinde vizyona girecek.

Grinin Elli Tonu
Grinin Elli Tonu

Üç seriden oluşan ve erotik içeriği ile ön plana çıkan kitabın, ilk sinema serisi Grinin Elli Tonu ile 13 Şubat 2015 tarihinde sinema severlerle buluşacak.

Filmde, milyonlarca okurun simgeleri haline gelen Christian Grey ve Anastasia Steele rollerini Jamie Dornanve Dakota Johnson canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda Dornan and Johnson’a, Christian’ın erkek kardeşi Elliot rolüyle Luke Grimes; Anastasia’nın yakın arkadaşı José rolüyle Victor Rasuk; Anastasia’nın en iyi dostu ve oda arkadaşı Kate rolüyle Eloise Mumford; Christian’ın annesi Dr. Grace Trevelyan Grey rolüyle Marcia Gay Harden; Christian’ın kız kardeşi rolüyle Rita Ora; Christian’in koruması Taylor rolüyle Max Martini; Anastasia’nın üvey babası Ray rolüyle Callum Keith Rennie; Anastasia’nın annesi Carla rolüyle Jennifer Ehle ve Carla’nın kocası Bob rolüyle Dylan Neal eşlik ediyor.

Grinin Elli Tonu
Grinin Elli Tonu

Grinin Elli Tonu Konusu:

Edebiyat ögrencisi olan Ana Steele, genç girişimci Christian Grey’le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Ana, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Ana’nın güzelliği, zekâsı ve özgür ruhuna direnemeyen Grey de onu istediğini kabul eder, ancak şartları vardır… Grey’in sıra dışı erotik istekleri karşısında şoka uğayan ama bir yandan da heyecana kapılan Ana tereddüde düşer. Büyük başarısına rağmen -çokuluslu şirketleri, uçsuz bucaksız serveti ve sevgi dolu bir ailesi vardır- Grey şehvete esir olmuş ve hükmetme hırsı olan bir adamdır. Çift, cüretkâr ve tutkulu bir fiziksel ilişkiye yelken açarken, Ana, Christian’ın karanlık sırlarını ve kendi gizli arzularını keşfeder.

Grinin Elli Tonu Fragman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir