Tv Rehberi

Güneşi Beklerken

Adam Sayer  sahiden öz oğlunu öldürecekti. Kötülükte sınır tanımayınca dönüp dolaşıp, gelip insanın kendisini buluyor demek ki bu kadar net olan örneğe şahit olmamıştık herhalde.

Kedi gibi evde oturmasının tüm imza haklarını karısına vermesinin sebebi belki de kendini suçlu hissetmesidir. Belki de büyük oğlunun ölümünde de payı vardır.

Barış’a yardım etme sebebi, önce kendini garantiye alıp masum bir kadını kurtarırken bunu Barış kanalıyla yapma sebebi ona kendisini borçlu hissetmesinden olmalı, nedense onunla arasını bozmak istemiyor.

Kerem yine iyi çocuk, kahramanı oynadı. Zeynep için o kadar mücadele edip bonusları en sevdiği arkadaşı toplarken biraz rahatsız oldu tabi onu da düşmanları hain ökkeş çocuğun adını unuttum karnında fare ısıttıkları tip gördü. O da tipik kötü çocuk, pembe dizi kahramanı modunda orada bitti nedense, böyle şeyler çok zorlama. Gidip mekanın içine eden adam şimdi o ince detayı gördü ımmm vay vay diye ince planlar yapıyor, oldu gözlerim doldu diyorum bende.

Bu hafta bence dizi vasattı, performansı iyi olan kişi Melis’ti. Kızın karakteri değiştiğinde mi ne, birden gözüme yetenekli, şirin, güzel her türlü bilimum iyi şeyle birlikte anılması gereken insan modeli olarak gözüktü.

Güzel günlerde görüşmek dileğimdir efendim.

Saygılarımla,

Zuhal Özden