Dizi Haber

Hande Var Mısın Yok Musun?

Süreç Film’in yapımcılığını yaptığı Salih Kuşu dizisinin çekimlerine başlandı.

Gani Müjde’nin kaleme aldığı dizinin başrolünde Levent Ülgen olacak. Ülgen, Bahtiyar ve Salih adlı iki karaktere birden hayat verecek. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizide ayrıca Ayçin İnci, Bülent Kayabaş, Nevre Serezli, Murat Eken ve Goncagül Sunar rol alacak.

HANDE ATAİZİ YOK!

Salih Kuşu dizisinde Hande Ataizi ve Yasemin Yalçın’ın da oynayacağı konuşulmuştu. Bizde haberi duyurmuştuk. Açıklanan kadroda güzel oyuncunun yer almaması kafaları karıştırdı. Konu ile ilgili taraflar bir açıklama yapmadılar.

KONUSU:

Salih Kuşu’nun mayıs ayının ilk haftası seyirciyle buluşması planlanıyor. Dizide Levent Ülgen hem çok zengin olan Salih, hem de büyük bir sefalet içinde yaşayan Bahtiyar rollerini canlandırıyor. Salih bir gün ortadan kayboluyor. Ailesi her yerde Salih’i ararken tesadüfen parkta yatan Bahtiyar’ı buluyorlar ve onu Salih sanıyorlar. Bahtiyar’ı alıp eve götürüyorlar.

Kendisinin Salih olmadığını aileye bir türlü anlatamayan Bahtiyar, yaşadığı yoksulluğun ardından bir anda lüks hayatın büyüsüne kendisini kaptırıyor ve dizideki komedi böylece başlıyor.