Dizi Haber

Haziran Ayının Yeni Dizisi “Kahireli Palas”

“Duvarların Dili Olsa!” dedirtecek Osmanlı’dan kalma devasa bir apartmanda günümüz aileleri… Sevenler, sevilenler, mutluluklar, mutsuzluklar, ihanetler, sadakatler…

Birden bire umulmadık biçimde Kahireli Palas’ın varisleri arasında yer alan Zeynep’in hem aşkının hem servetinin peşinde olan Murat ve gerçekten aşkının peşinde olan Ali’yle olan aşk çıkmazı, Kahireli ailesinin mal ve para hırsı için kurduğu ittifaklar; arkadan çevrilen dolaplar, birbirlerine kurdukları tuzaklar, kıskançlıklar, kaprisler… Hepsi Kahireli Palas’ta!

Kahireli Palas Dizisi

Yapımcılığını Tunacan Altınay’ın üstlendiği, Senaryosunu Ümit Demiray’ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Hakan Şahin’in göreceğimiz “Kahireli Palas” Haziran ayında FOX TV de  ekrana gelecek.

Hıdiv sülalesinden gelen Osmanlı kökenli bir paşanın ailesine nesiller boyu ev sahipliği yapan Kahireli Palas, yeni gelen kiracıları sayesinde entrika dolu oyunlara sahne olacaktır.

Geçmişin sırları ve pişmanlıklarını taşıyan yeni dizi “Kahireli Palas”ta, babasına henüz kavuşmuş bir genç kızın babasını bulduğu anda yitirmesi tüm olayların başlangıcı olacaktır. Kendi halinde bir genç kız olan Zeynep’e babasından kalan büyük miras, düşmanları ve entrikayı da beraberinde getirecektir. Bu şatafatlı dünyanın tüm sahteliğine rağmen yine de gerçek aşk, Zeynep’in karşısına çıkacak ancak düşmanları kendi amaçları uğruna bu saf aşkı da kirleteceklerdir.

Başrollerini Buket Orhan ve Cem Kurtoğlu’nun üstlendiği “Kahireli Palas” Haziran ayında FOX’ta ekrana gelecek

 

İşte İlk Fragman