Sinema

İnanılmaz Örümcek-Adam 2 Fragmanı

Örümcek-Adam’ın en önemli savaşının kendisiyle olduğunu hep biliyorduk; Peter Parker’ın sıradan sorumluluklarıyla, Örümcek-Adam’ın sıradışı sorumlulukları arasındaki mücadele. Ama, İnanılmaz Örümcek-Adam 2’de Peter Parker daha büyük bir çatışmanın başlayacağını fark ediyor.[schema type=”movie” url=”http://www.dizimagazin.net/inanilmaz-orumcek-adam-2-fragmani/ ‎” name=”İnanılmaz Örümcek-Adam 2 ” description=”25 Nisan’da Sinemalarda!” director=”Marc Webb” producer=”Avi Arad Matt Tolmach” actor_1=”Andrew Garfield Emma Stone Jamie Foxx Dane DeHaan” ][schema type=”movie” url=”http://www.dizimagazin.net/inanilmaz-orumcek-adam-2-fragmani/ ‎” name=”İnanılmaz Örümcek-Adam 2 Fragmanı” description=”25 Nisan’da Sinemalarda!” director=”Marc Webb” producer=”Avi Arad Matt Tolmach” actor_1=”Andrew Garfield Emma Stone Jamie Foxx Dane DeHaan” ]

İNANILMAZ ÖRÜMCEK-ADAM 2 Fragman
İNANILMAZ ÖRÜMCEK-ADAM 2 Fragman

Örümcek-Adam (Andrew Garfield) olmak harikadır. Peter Parker için gökdelenler arasında yüzmek, bir kahraman olmak ve Gwen (Emma Stone) ile vakit geçirmek kadar müthiş hiçbirşey yoktur. Ama, Örümcek-Adam olmanın da bir debeli vardır ve New York’luları, şehirlerini tehdit eden korkunç kötü adamlardan koruyabilecek tek kişi Örümcek-Adam’dır. Electro’nun (Jamie Foxx) ortaya çıkması ile, Peter’ın kendisinden çok daha güçlü biriyle yüzleşmesi gerekir. Ve eski dostu Harry Osborn’un (Dane DeHaan) da dönmesiyle, Peter bütün düşmalarının ortak noktasının OsCorp Şirketi olduğunu fark eder.

Yönetmen Marc Webb. Y[schema type=”movie” url=”http://www.dizimagazin.net/inanilmaz-orumcek-adam-2-fragmani/ ‎” name=”İnanılmaz Örümcek-Adam 2 ” description=”25 Nisan’da Sinemalarda!” director=”Marc Webb” producer=”Avi Arad Matt Tolmach” actor_1=”Andrew Garfield Emma Stone Jamie Foxx Dane DeHaan” ]apımcular Avi Arad ve Matt Tolmach. Senaryo Hikayesi ve Senaryo Alex Kurtzman & Roberto Orci & Jeff Pinkner.  Stan Lee ve Steve Ditko’nun Marvel Comic Book’undan uyarlanmıştır .

CULVER CITY, Kaliforniya., 5 Aralık 2013 – Sony Pictures ve Sony ailesindeki geniş şirketler network’ü, bugün tüm dünyada ilk kez yayınlanacak, İNANILMAZ ÖRÜMCEK-ADAM 2™ filminin ilk teaser fragman yayını için birlik oluyorlar.

Fragman yayınının detayları bugün Sony Pictures Sinema Pazarlama  Başkanı Dwight Caines ve Sony Pictures Releasing International Pazarlama Başkanı Nigel Clark, tarafından açıklandı.İnanılmaz Örümcek-Adam 2 / The Amazing Spider-Man 2 dünya sinemalarında 16 Nisan 2014’ten itibaren gösterime girmeye başlayacak. Filmin Türkiye Vizyon tarihi ise 25 Nisan 2014.

İNANILMAZ ÖRÜMCEK-ADAM 2 Fragmanı