Dizi Haber, Fragmanlar

Kanal D’nin Yeni Dizisi : Poyraz Karayel

Kanal D’nin başrollerini, İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar’ın paylaştığı, Engin Benli, Mustafa Alabora, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem, Cem Cücenoğlu, Halit Karaata, Enis Yıldız, Ataberk Mutlu, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhan’ın eşlik ettikleri, yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ve yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı’nın üstlendiği Poyraz Karayel, yakında izleyiciyle buluşacak.

Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı “Poyraz Karayel”in konusu şöyle; Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

Bütün aşkların imkansız, bütün dostlukların zorlu, bütün düşmanlıkların acımasız yaşandığı Poyraz Karayel, sıradışı karakterleri, kara mizahı ve hareketli kurgusuyla, izleyicilerini Kanal D ekranlarına bağlayacak.

Poyraz Karayel Fragman

2 thoughts on “Kanal D’nin Yeni Dizisi : Poyraz Karayel

  1. Merhaba, sitenizi yakından takip ediyor ve benzer sitelerden çok farklı bir çalışma yaptığınızı görüyorum. Sormak istediğim; hep med cezir dizisinin kıyafetlerini online izliyor ve cevaplıyorsunuz. Poyraz Karayel dizisi Ayşegül’ün kıyafetlerini bir türlü sitenizde bulamıyorum. Son bölümde bordo oldukça bol kesim bir kazak giymiş. Markasını bulmama yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.

    1. Didi, açıkçası Medcezir dışında birçok diziye aynı şekilde yer vermek istiyoruz ama bir türlü gerekli zamanı yaratamıyoruz. Senin için özellikle son bölüm kıyafetlerine bakmaya çalışacağız. Eğer az da olsa kıyafet bulursak yayınlayacağız. Umarız bahsettiğin kazağı da bulabiliriz. Sevgiler.

Comments are closed.