Fragmanlar, Medcezir

Medcezir 23. Bölüm Fragmanı

Medcezir, 23. bölümü ile 21 Şubat Cuma akşamı Star Tv ekranlarında olacak. Yeni bölümde sizi neler bekliyor merak ediyor musunuz?

Medcezir 23. Bölümde Neler Olacak?
Annesinin sadece bir mektup bırakarak evi terk etmesinden sonra, Yaman kendisine ve annesine verdiği sözleri tutamamış olmanın ağırlığıyla Serezler’in yanına geri döner. Aile Yaman’ı çok sıcak karşılar. Mira, Yaman’ın kabuğuna çekilmesine izin vermez.. Yaman, yine de annesinin gidişinin altındaki gerçek sebebin de peşini bırakmayacaktır.

Yaman’ın yaşadıklarının üstüne, Mira ve Beren’i de evde kötü bir sürpriz beklemektedir. İki kardeş annelerini hiç tahmin etmedikleri bir şekilde bulduklarında, kendilerinden tatil boyunca gizlenen gerçeği öğrenir.

Ender’le babası Asım Şekip Kaya arasındaki ilişkiyi bozmamak adına suskunluğa gömülen Selim, evliliği üstünde yarattığı zararları telafi etmeye çalışır.

Öte yandan Sedef’in Amerika’daki hayatına dair bilinmeyen ayrıntıların ortaya çıkmasıyla, Asım yaklaşan büyük tehlikeyi hemen sezer. Aralarındaki düşmanlığa rağmen bir tek Selim’in kapısını çalacaktır.

Sonunda Yaman annesinin izini bulur..

Medcezir 23. Bölüm Fragmanı

2 thoughts on “Medcezir 23. Bölüm Fragmanı

  1. Yeri burası değil kusura bakmayın ama Emre Altuğ un hangimiz tertemiz klibinde giydiği mavi pantolonu arıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Comments are closed.