Fragmanlar, Medcezir

Medcezir 60.Bölüm Fragmanı

Medcezir 60. Bölüm Fragmanı

Medcezir 60. Bölüm 13 Şubat Cuma akşamı 20:30 Star’da

Medcezir 60.Bölüm Fragmanı izle 

Sevgililer günü yaklaşırken Yaman ve Mert kendilerini heyecanlı bir hazine avının içinde bulurlar. Her etabı ince ince düşünülmüş bu oyun, Mira ve Yaman’ın tatlı bir iddia içine girmesine neden olur.

Sedef’in ani bir kararla seyahate çıkması, evde büyük bir boşluk yaratır. Yaşanan son tartışmadan sonra Deniz’le olan ilişkisine bir son vermeye karar veren Selim, Deniz’i karşısında çaresiz bir şekilde gördüğünde bu kararı kolayca uygulayamayacağını anlar.

Yaman ve Mert, Miray ile Eylül’ün şifrelerinin izini sürerken, Sedef’ten ve Beren’den stratejik destek alırlar. günler geçtikçe küçük oyun büyük bir maceraya dönüşür. 

Hale, Sude tarafından köşeye sıkıştırılmasının üzerine, Kenan’dan da darbe alınca, eski yaraları kanamaya başlar… Çok hırslanan Hale, İkisinden de intikam alabilmek için düşmanıyla ortak olur ve Orkun’un kapısını çalar… Mira’nın Yaman’la evleneceğinin düşüncesinden bile rahatsız olan Orkun’un eline yeni bir fırsat geçecektir. 

Büyük gün geldiğinde Yaman ve Mert bütün şifreleri çözmüş olarak yanlarında sevgilileriyle birlikte büyük hazineye doğru mutlulukla yola çıkarlar… Bu sevgililer günü dördü için de unutulmaz olacaktır.