Medcezir Kıyafetleri

Medcezir Kıyafetleri 12. Bölüm

Biraz gecikmeli olarak Medcezir 12. bölüm kıyafetlerini hazırladık. Bizi asıl mutlu eden ise, bu gecikmeyi fark ederek yeni yazıyı soran okuyucularımız oldu.

İşte merakla beklenen Medcezir 12. bölüm kıyafetleri!

Her zaman olduğu gibi Mira ( Serenay Sarıkaya ) kıyafetleri ile başlayalım diyeceğiz ama 11. bölümde Mira kıyafetlerinden bahsetmiştik. Mira’nın giydiği kaplan desenli kazak BCBGMAXAZRIA markaydı. Medcezir 11. bölüm kıyafetlerini tekrar hatırlamak için tıklayın.

Medcezir Mira Kazağı

Medcezir Mira Kazağı

Mira’nın 12. bölüm sonunda giydiği mont, Max&Co markaydı. Hem renk hem model olarak oldukça beğendiğimiz bu montu Max&Co Türkiye şubelerinden sorabilirsiniz. İstanbul’da Zorlu Center, İstinye Park ve Kanyon Alışveriş Merkezi’nde Max&Co şubeleri bulunmaktadır. Ürünü siteden incelemek için tıklayın!

Medcezir Mira'nın 12. Bölüm Montu

Medcezir Mira’nın 12. Bölüm Montu

Mira’nın kıyafet ve takılarını yakından takip edenler için belirtmek isteriz; Mira’nın 11. bölümde taktığı Bendis marka küpeler şuan Lidyana.com’da satışta. Fiyatı 80.00 TL olan uzun çivili küpeyi satın almak için tıklayın!

Mira'nın Küpeleri Bendis

Mira’nın Küpeleri Bendis

Medcezir 12. bölümde Eylül kıyafetleri ile devam edelim isterseniz. Eylül’ün 12. bölümde giymiş olduğu uzun kabanı Scotch & Soda marka. Fiyatı 259.95 Euro olan kabanı, Türkiye şubelerinde sorabilirsiniz.

Medcezir Eylül Kabanı Scotch & Soda

Medcezir Eylül Kabanı Scotch & Soda

Eylül’ün dolgu topuk ayakkabıları İnci marka.

Eylül'ün İnci Marka Ayakkabıları

Eylül’ün İnci Marka Ayakkabıları

Eylül’ün pul işlemeli kazağı ise Topshop. Fiyatı 46.00 Euro olan kazağı Topshop Türkiye mağazalarından sorabilirsiniz.

Medcezir Eylül Kazağı Topshop

Medcezir Eylül Kazağı Topshop

Medcezir 12. bölümde beğendiğimiz kıyafetlerden bir tanesi Sude’nin seçimi odu. Siyah, tüm vücudunu saran elbisesi İpekyol markaydı. Sude’nin seçimi bu elbisenin fiyatı 359.00 TL. Oldukça iddialı bu elbiseyi satın almak istiyorsanız tıklayın!

Medcezir Sude Elbisesi İpekyol

Medcezir Sude Elbisesi İpekyol

Medcezir Sude Elbisesi İpekyol

Medcezir Sude Elbisesi İpekyol

Sude ( Şebnem Dönmez ), elbisesini siyahlar ile tamamlamış. Siyah kabanı, Zeynep Ökmen Atölye’sinden. Çantası ise İnci marka ve şuan online satışı mevcut. Fiyatı 699.00 TL olan çantayı incelemek ve satın almak için tıklayın!

Medcezir Sude Kıyafetleri

Medcezir Sude Kıyafetleri

Medcezir’de Mert’in mavi montu oldukça merak edilmişti. Daha önce Tommy Hilfiger’ın mavi montunu giyen Mert, bu sefer karşımıza Fred Perry marka montu ile çıkıyor. Fred Perry’nin bu mavi montu, Markafoni’de kampanyada yer almış ve 400 TL’ye satılmıştı. Yeni Fred Perry kampanyaları için Markafoni’yi takipte kalın.

Medcezir Mert'in Montu

Medcezir Mert’in Montu

Mert, Tuğçe’nin kendisine aşık olduğunun hâlâ farkında değil. Arabada uyuyan Mert’i uyandırmaya çalışan Tuğçe, sanırım çoğumuzu güldürmeyi başardı.

Tuğçe : Mert, Mert… Hadi geldik kalk!

Mert: Anne

Tuğçe: Kankadan sonra anne de dedin sağol Mert!

Mert: Uyku sersemiyim ya

Tuğçe: Bence sadece sersemsin!

Bu komik diyalogdan sonra Tuğçe’nin kabanının Forever New olduğunu söyleyelim. Online satışı olan kabanın fiyatı  299.00 TL. Satın almak için tıklayın!

Medcezir Tuğçe Kabanı Forever New

Medcezir Tuğçe Kabanı Forever New

Yaman’ın kıyafetleriden bahsetmemek elbette olmaz. Yaman’ın krem rengi kazağı DKNY marka.

Medcezir Yaman'ın Kazağı & Deri Ceketi

Medcezir Yaman’ın Kazağı & Deri Ceketi

Ender, iş kadını havasından bu bölümde biraz olsun sıyrılmış görünüyor. Mavi elbisesi ile oldukça iddialı. Ender’in mavi elbisesi Topshop marka ve fiyatı 28.00 Euro.

Medcezir Ender Elbisesi Topshop

Medcezir Ender Elbisesi Topshop

Medcezir 12. bölümde ortalığı karıştıran teyze Sedef, Mavi marka kot ceketi, İnci ayakkabıları ile oldukça rahat bir seçim yapmıştı. Sedef’in Mavi Jeans ceketi 159.99 TL. Satın almak için tıklayın!

Medcezir Sedef Kıyafetleri

Medcezir Sedef Kıyafetleri

Medcezir Sedef Kıyafetleri

Medcezir Sedef Kıyafetleri

Sedef’in yılan desenli küpeleri Bendis marka ve şuan Lidyana.com’da satışta. Fiyatı 84.00 TL olan küpeleri satın almak için tıklayın!

Medcezir Sedef'in Küpesi

Medcezir Sedef’in Küpesi

Sedefin önü mavi desenli Sweatshirt Mavi marka. Fiyatı 79.99 TL olan bu Sweatshirt şuan online satışta. Satın almak için tıklayın!

Medcezir Sedef Kıyafetleri

Medcezir Sedef Kıyafetleri

Sedef’in 12. bölümün ilk sahnelerinde giydiği kıyafetlerden, 11. bölüm kıyafetleri yazımızda bahsetmiştik. Tekrar incelemek için Tıklayın!

Medcezir Sedef Kıyafetleri

Medcezir Sedef Kıyafetleri

Bu arada Ender’in sabahlığı gözümüzden kaçmadı ama şimdilik hangi markaya ait olduğunu öğrenemedik.

Medcezir Ender'in Sabahlığı

Medcezir Ender’in Sabahlığı

Medcezir, Tan’ın polis tarafından yakalanması ile biraz olsun durulacak mı, yoksa 13. bölümde bizi çok daha başka şeyler mi bekliyor hep birlikte göreceğiz.