Dizi Moda, Medcezir

Medcezir Kıyafetleri 65. Bölüm

Medcezir’de sular durulmuyor. Medcezir 65. bölüm, yeni gelişmelere sahne olurken biz de kıyafetleri yayınlamaya başlıyoruz.

Mira – Ceket

Mira’nın ceketi BCBG Max Azria marka.

Medcira Mira Ceket - BCBG Max Azria
Medcira Mira Ceket – BCBG Max Azria

Orkun – Deri Ceket 

Orkun’un deri ceketi Derimod marka ve şuan online satışı mevcut. Satın almak için tıklayın

Medcezir Orkun Deri Ceket - Derimod
Medcezir Orkun Deri Ceket – Derimod

Eylül – Kürk Ceket 

Eylül’ün kürk ceketi adL marka. Aynı renginin online satışını bulamadık ama uygun fiyatı ile mutlaka değerlendirmelisiniz. Satın almak için tıklayın!

Medcezir Eylül Kürk Ceket - adL
Medcezir Eylül Kürk Ceket – adL

Mira – Beyaz Elbise

Mira’nın giydiği ve dekoltesi ile dikkat çeken elbise, Dilek Hanif’e ait. Tasarımcı kendi sosyal medya hesabından paylaştığı için biz de bilginin doğruluğuna inanarak paylaşıyoruz.

Medcezir Mira Beyaz Elbise
Medcezir Mira Beyaz Elbise

Mira – Beyaz Ceket

Geçen bölüm paylaştığımız bu bilgiyi yenilemekte fayda gördük. Mira’nın Dilek Hanif tasarımı beyaz elbisesinin üzerine giydiği beyaz ceket Trendyol Milla. Satın almak için tıklayın!

Mira Beyaz Ceket
Mira Beyaz Ceket

Mira – Sweatshirt

Mümtaz’ın paylaşımı üzerine inceledik ve bilginin doğru olduğunu gördük. Mira’nın sweatshirtü Eda Erdoğan tasarımı. Mümtaz’a çok teşekkür ederiz.

Medcezir Mira - Sweatshirt
Medcezir Mira – Sweatshirt

Mira – Püsküllü Çanta

Mira’nın çantası H&M marka. Bilgi içim Mümtaz’a teşekkür ederiz.

Medcezir Mira - Püsküllü Çanta - H&M
Medcezir Mira – Püsküllü Çanta – H&M

66 thoughts on “Medcezir Kıyafetleri 65. Bölüm

 1. Yamanın Deri Ceketi Derimod Marka Zurich Ürünü Diye Buldum Öncedende Paylaşılmıştı Ben Bilmeyen Arkadaşlar İçin Birdaha Söyleyeyim Dedim Ürünün Online Satışı Mevcut Değil Ama Mağazalarda Bulunuyor.

  Yamanın Üstündeki : https://instagram.com/p/zQFAzgjVDq/
  Derimod Ürünü : https://instagram.com/p/xAB6EpjVAu/

  İsterseniz Kıyaslayabilirsiniz

  İkiside Aynı Zaten Derimod Açıkladı YAMANIN DERİ CEKETİ ” DERİMOD “

 2. Miranın Midem Bulanıyor Dediği Sahnede Giymiş Olduğu Sweatshirt ü Eda Erdoğan Tasarımı.

 3. 63.bölümde miranın yamanla gezerken giydiği kotun markasını ve modelini bulabilir misiniz?mavi jean mi acaba

 4. Miranın 65.bölümde bcbg kazağının altına giydiği siyah botlarının markasını bulabilir misiniz?

 5. Eylül’un son bölümde giyindiği pudra pembesi ceket hangi marka:):)

  1. Esra, açıkçası botları ilk gördüğümüzde Twist trazına ne kadar yakın olduğunu düşünmüştük ama ürün görselleri arasında bulamadık. Bulunursa yazımızda olacak.

  1. Yaman’ın sweatshirtünü daha önce Topmen olarak paylaştığımızı hatırlıyoruz Seda. Görsel bulursak tekrar yazımıza ekleyebiliriz.

 6. miranın, yamanın rüyasında giydiği uzun mavi desenli elbisenin markası nedir acaba?

  1. Ebru, çok büyük bir keyifle buradaki soruları cevaplıyorduk ama son dönem bazı haddi aşan eleştiriler nedeniyle açıkçası yorumların cevaplanıp cevaplanmaması konusunda kararsız kaldık. Tahmin edersin ki gelen her yorumu cevaplamak, gönderilen linkleri incelemek, sorulan sahneleri tekrar izleyip kıyafet araştırmak bir zaman ve emek gerektiriyor. Bu emeği hiçe sayarak hakarete varan eleştiriler nedeniyle açıkçası demoralize olduk ama elbet yorumları eskiden olduğu gibi cevapsız bırakmayacağız. İlgine teşekkürler.

 7. dızı magazın gerçekten cok ıyısınız ama bu aralar pasifleştiniz kusura bakmayın yamanın botlarında obur botlar gıbı hızlı bulsanız sımdıden sızı teşekkürler …..

 8. dizimagazin genelde sayfanızı okurken yorumları da okuyorum orda bazı arkadaşlar kıyafetleri önceden tahmin ediyorlar diye. ama bu arada gelen bazı çok olumsuz yorumlara da gözüm takılıyor ve bu beni rahatsız etti. sizin pasifleştiğinizi yazmış bir arkadaş, doğrusu bu kadar emeğe karşılık böyle yorumları ben alsam değil pasifleşmek sayfayı kapatırdım. siz çok özenli ve gönüllü olarak çalışırken bu durum bana haksızlık olarak göründü en azından ben sayfanızı ve çalışmalarınızı ne kadar beğendiğimi belirtmek istedim. info adresiniz var mı bilmiyorum ama burayı kontrol ediyorsunuzdur diye buradan yazdım o yüzden de. Elinize sağlık..

  1. Yeni yazımızda güzel yorumlarınıza da teşekkür etmiş olduk. Eleştiri her zaman olmalı ama emeği hiçe sayan ve hakarete varanını kabul etmek mümkün olmuyor. Anlayışınız ve güzel yorumunuza teşekkür ederiz.

 9. Yamanın kızını gördüğü Rüyasında miranın giydiği uzun renkli elbisenin markası nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir