Dizi Haber

Survivor’dan Transfer Oldu!

Survivor yarışması ile yakından tanıdığımız Serenay Aktaş, Fox Tv’de yayınlanan Kocamın Ailesi ile ekranlara dönüyor.

Bu akşam sezon finali yapacak olan Kocamın Ailesi,uzun yıllar ailesinden ayrı kalan Tarık ve tekrar kavuştuğu kalabalık ailesinin gülümseten hikayesini konu ediniyor.

Tarık’ın kız kardeşi Miray karakterini canlandıran Seray Kaya’nın diziden ayılması üzerine Miray karakterini canlandıracak yeni isim Serenay Aktaş oldu.

Kocamın Ailesi, yeni sezonda izleyenleri yine ekran başına toplayacak.

Serenay Aktaş Kimdir?
Serenay Aktaş Kimdir?

Serenay Aktaş Kimdir?

(d. 1 Ekim 1993, İstanbul)

Türk futbolcu. Futbolculuk kariyerinin yanı sıra farklı dizilerde boy göstermiştir

Futbolun yanı sıra Serenay Aktaş Kanıt dizisinde oyunculuğa başlamıştır. Ardından Türk Malı, Yahşi Cazibe, Kalbim Seni Seçti ve Alemin Kralı gibi dizilerde konuk oyuncu olduktan sonra ilk ana cast projesi Arka Sıradakiler dizinde Gülüm karakteriyle tanınmıştır. Sonraki yıl Serenay Aktaş Muhteşem Yüzyıl adlı televizyon dizisinde (Ayşe Hatun) karakterini canlandırmıştır. Muhteşem Yüzyıl’da bir sezon oynadıktan sonra Serenay Aktaş’ın ilk sinema filmi olan Çılgın Dersane 3’te (Merve) karakterini canlandırmıştr. Serenay Aktaş 2014 yılında Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Survivor Ünlüler – Gönüllüler’e katılan Aktaş; Survivor’da Ünlüler adasında 91 gün kaldıktan sonra elenmiştir. Survivor yarışmasının ardından Figüran isimli sinema filminde başrol oynamıştır. Ardından Kaçak Gelinler ‘de Pınar karakterini oynamıştır.Şu anda Survivor All Star ‘da yarışmacı olarak yarışmaktadır

https://tr.wikipedia.org/wiki/Serenay_Akta%C5%9F