Dizi Haber

Yadigar Dizisi Çok İddialı Geliyor

TMC Film yine çok iddialı bir projeye imza atıyor. Selin Tunç tarafından senaryosu kaleme alınan  ”Yadigar” dizisi sıcak bir aile komedisi olarak Eylül ayında Star Tv ekranlarında başlayacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Yüksel Aksu‘nun oturacağı söyleniyor.

Dizinin açıklanan son kadrosu ise Uğur Yücel, Gökçe Bahadır, Caner Cindoruk, Binnur Kaya ve Fatih Artman ve Muhteşem Yüzyıl’dan tanıdığımız Şehzade Cihangir Aybars Kartal Özson ile yine aynı dizide Mihrimah Sultanın çocukluğunu oynayan Melis Mutluç.

Geçtiğimiz yıl yine TMC’ye ait olan ve başrollerinde Bülent İnal ile Gülcan Arslan’ı gördüğümüz “Bir Çocuk Sevdim” dizisinde küçük Hasan’ı canlandıran Aybars Kartal Özson ve Yol Arkadaşım dizisinde Özge Özberk’in kızını canlandıran Melis Mutluç,  Gökçe Bahadır’ın çocuklarını oynayacaklar.

Gaziantepli bir ailenin İstanbul’daki yaşam mücadelesini ekrana taşıyacak olan dizi aşçı Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır’ın yaşayacağı aşk etrafında şekillenecekYadigar’ı Gökçe Bahadır’ın oynayacağı dizide Bahadır; iki çocuklu, İstanbul’a gelmesiyle hayatı değişen lafını esirgemeyen cin gibi bir kadın rolünde… Dizinin senaryosu daha çok Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır aşkı etrafında ilerliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.