Tv Rehberi

Yalan Dünya’nın Yıldızı Sunucu Oluyor

KIZMA KAZAN

Kanal D’de yakında yepyeni bir yarışma programı başlıyor!

Kanal D’de önümüzdeki günlerde “Kızma Kazan” adlı, eğlence dolu, benzeri görülmemiş yepyeni bir yarışma programı başlıyor. Dirty Cheap Creative yapımcılığındaki programın sunucusu ise sevilen oyuncu Öner Erkan.

Yarışmacıların kazanmak için tek yapması gereken şey “kızmamak

Yalan Dünya Oyuncusu Önder Erkan Kızma Kazan Yarışmasını Sunacak
Yalan Dünya Oyuncusu Önder Erkan Kızma Kazan Yarışmasını Sunacak

“Kızma Kazan” habersizce kızdıran, kızmadıkça kazandıran, sinirleri zorlayan bir yarışma programı.Oyun içinde oyunun yer aldığı “Kızma Kazan”da yarışmacılar; program ekibinin her hafta özenle hazırladığı bir televizyon programına konuk olduklarını sanıyorlar. Televizyona çıkacağını sanan masum yarışmacılar, kameraların karşısına geçiyor. “Kızma Kazan” ekibi ise başına geleceklerden habersiz olan konuğu kızdırmak için ne gerekiyorsa yapıyor. 5 bin TL’ye varan para ödülünü kazanmak için yarışmacıların yapması gereken tek şey ise “kızmamak”.

“Kızma Kazan” her an her yerde karşınıza çıkabilir.

“Kızma Kazan”a katılmak için başvuru yapmaya gerek yok. Yarışmacıları bizzat seçen program ekibi, türlü türlü programlar ve tuhaf tuhaf oyunlarla her an her yerde karşınıza çıkabilir.

Kızma Kazan’ın yarışmacıları zorlayan ekibi arasında sevilen oyuncular; Caner Özyurtlu, Ozan Özcan, Ayşe Melike Çerçi yer alıyor. Bu muzip oyuncu kadrosu her hafta 4 ayrı yarışmacıyı konuk ediyor. Yarışmacıları kızdırmak için türlü türlü numaralar yapan sunucular karşısında kızmayıp dayananlar 5 bin TL para ödülünü kazanırken, sinirlenip programı bırakanlar ise o ana kadar kazandıkları parayı alıp yarışmadan ayrılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir