Dizi Haber

Zuhal Olcay Bir Aşk Hikayesi İle Ekrana Dönüyor

Ülkesinde reyting rekorları kıran fenomen Güney Kore dizisi “Özür Dilerim, Seni Seviyorum”un (Mianhada, Saranghanda) Türkiye uyarlaması “BİR AŞK HİKAYESİ” 26 Mart Salı günü 19.30’da Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Usta yönetmen Barış Yöş’ün yönettiği, Seçkin Özdemir, Damla Sönmez, Zuhal Olcay, Yamaç Telli ve Elçin Sangu gibi oyuncuların rol aldığı “BİR AŞK HİKÂYESİ” ilk bölümü yayınlanmadan şimdiden sosyal medyada olay yarattı. MF Yapım (Fatih Aksoy ve Faruk Bayhan)’ın ilk dizi projesi olarak ekrana gelecek dizi, Makbule Kosif, Zehra Güleray, Pınar Uysal ve Funda Çetin tarafından yazılıyor.

İşte ilk Bölüm Özeti;

Kadere isyanla, aşka yakılan ağıtların arasına sıkışıp kalmış genç bir adam… Geç kalmışlıkların, keşkelerin, aşkı bulunca yitirmenin dokunaklı hikayesi… Almanya… Stuttgart sokaklarında bir Türk genci (Korkut Ali) yıllar önce onu terk eden annesine belgesel kameraları aracılığıyla konuşmaktadır. “ Bekle beni anne seni bulacağım” Diğer yandan aşık olduğu sevgilisiyle evlilik hayalleri kurar. Ancak kaderinde bir kez daha terk edilmek olduğundan habersizdir. Tıpkı klip çekimi için şehre gelen ünlü pop şarkıcısı Tolga ve onun asistanı Ceylan’ın ilerde hayatının en önemli insanlar olacağından habersiz olduğu gibi. Tolga’yı karşılıksız bir aşkla seven Ceylan, Almanya sokaklarında hayatını kurtaran Korkut Ali’yi İstanbul’da karşısında görünce her şey bir kez daha karışacak, üstelik Korkut Ali’nin yıllarca özlemle aradığı annesinin en büyük sırrına ortak olacaktır.

One thought on “Zuhal Olcay Bir Aşk Hikayesi İle Ekrana Dönüyor

  1. ben izledim diziyi çok hoşuma gitti..hiç sündürmemişler diziyi bir bölümde bayağı bir olay oldu oyuncular süper..herkese tavsiye ederim 🙂 başroldeki çocuğun yani korkutun beynine kurşun giriyor ve çıkarsa ölecek bu yüzden beynindeki kurşunla yaşamak zorunda kalıyor…ve yurtdışındaki kayıp türk çocuklarının hikayesini anlatıyor 10 üzerinden 8 veriyorum

Comments are closed.