Tv Rehberi

Zuhal Özden: Güneşi Beklerken 38. Bölüm

Bu akşam bazı düğümler gevşedi, önümüzdeki haftalarda bazı şeyler çözülür herhalde. Barış’ın büyük annesi Ahmet Sayar’a gidip hesap sordu, Jale’nin sorduklarını ona sordu, kızı ve damadının dosya ile ilgisini öğrenmek istediğini söyledi ama ilgisi olmadı cevabını aldı. Sandıkta görünen silaha geleceğe bir dokundurma herhalde. Belki de tüm bunları öğrenen Barış Sayar’lardan birine dalacak silahı kaptığı gibi durun bakalım göreceğiz.

Cıhan, İnci hanımdan boyunun ölçüsünü alınca derhal istifa etti. Adam haklı işini yapamayacaksa orada durması saçma. Hatta tüm çocuklar okuldan alınmalı Kerem Sayar, Aksel Varol buyursun okusunlar orada. Benim çocuğumun olduğu okulda böyle bir şey olacak parasını ödediğim okulda çocuğumu böyle bir kavganın tarafı yapacaklar sonrada prosedür işlemeyecek hadi çocuğum derim güle güle de okuluna.

Gerçi hiç bir okul sorunlu çocuk sevmez, işleri çocukların sorunlarını çözmek olmasına rağmen derhal okuldan uzaklaştırırlar. Sonra bu çocukların aileleri parasını bastırır problemli çocukların çoğunluk olduğu bir ticarethaneye çocuklarını yazdırır. Çocuklar fiyakalı yerlerde babalarının her gün ceplerine koyduğu dolarlarla gezip tozar okula arada bir uğrar sonra da okul geçerler. İşleri de genelde bir tanıdık yanında ya da baba şirketinde hazırdır.  Erkek çocuklarsa mesela tek velihat babaları onları akıllı bir kız bulur mirasını yönetecek, kızlarını ise zengin iş bilen damatlara teslim ederler. Sonra gelsin sorunlu yeni çocuklar.

Cıhan kızlarını parkta topladı, ortak evleri olmadığı için herhalde ben sizin babanızım dedi bundan sonra erkek arkadaş, eve geç gelmeler falan yok. Bakalım kızlar ne kadar uyacak buna.

Hafıze hanım da kızına hayatın gerçeklerini anlattı, o da bundan sonra Can’la görüşmesini yasakladı Yağmur’un.

Haremlik selamlık şeklinde haftaya bir bölüm izleyeceğiz artık tek atraksiyon Barış da olacak herhalde.

Tülin, Demet’in başına çorap örmeye devam ediyor. Onun yüzünden çalıştığı şirketteki bağladığı şirketteki tüm müşterileri geri çekti. Jale’nin kız kardeşi buna çok üzüldü. İnci hanıma durumu anlatırsa düzelir sandı ama işler umduğu gibi olmadı. Ahmet bey ona belki yardım eder.

Güzel günlerde görüşelim efendim.

Saygılarımla,

Zuhal Özden

2 thoughts on “Zuhal Özden: Güneşi Beklerken 38. Bölüm

  1. Merhabalar,

    Artık GB dizisinin kıyafetlerini yayınlamıyor musunuz? Yoksa ben mi bulamadım? Melis’in 38. bölümde babasıyla salonda konuşurken giydiği mavi kolları delikli bluzun markasını arıyordum da. Siz biliyor musunuz? Ya da bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? sevgiler,

Comments are closed.