Tv Rehberi

Zuhal Özden: Kara Para Aşk 4. Bölüm

Ömer ortak çalışacaklarsa bir tek koşulu olduğunu söyledi Elif’e o da yalan, bir yalanda ortaklığın iptal olacağından bahsetti. Elif duraklasa da bu şartı kabul etti oysa baştan adama yalan söyledi, kara para sakladığını sakladı. Şirkeleri satarak, babasının sakladığı elmasları bulup borcunu ödeyeceğini düşünüyordu safım, oysa Ömer’i dinlese adamların ne yapmak isteyeceklerini gayet güzel anlayacaktı. Onlar adamın dediği gibi babasının yaptığı işi devam etmesini istiyorlardı.

Bir adamın at gözlükleri varsa ona eğer vurmanız kolay olur, Ömer’in ağabeysinin şefi başlangıçta tüm ellerindeki delillere rağmen Sibel’in yanında ölü bulunduğu adamın metresi olduğuna inanan, bir an önce bu dosyayı kapatmaya çalışan, Ömer’in tüm çabalarına kulaklarını tıkayan biri gibi davranıyordu meğer Elif’i tehdit eden adamların kölesiymiş o da. Kıza emirler veren adama bakan korku dolu gözleri, Ömer’e hiçte öyle bakmıyordu.

Kendini Metin diye tanıtan bu adamın tüm sorularına bülbül gibi cevap verdi. Titiz bir çalışma yapmalarına rağmen belindeki özel silahından onun polis olduğunu anlamıştı Metin. Bundan işler nasıl yürüyecek tahmin edemiyorum. Onlar ne biliyorlarsa Ömer de o kadar şey biliyor ikisini de dokunulmaz yapıyor bu ama bilinmez elbet karşı tarafın gözü en az Ömer kadar Kara.

Güzel günlerde görüşelim efendim.

Saygılarımla,

Zuhal Özden