Tv Rehberi

Zuhal Özden: Kayıp 14. Bölüm

Akşam Kayıp gerçekten sırların aydınlandığı bölümdü. Özlem’in hain gülüşlerini yakalamıştım ben ilk başlarda hele bir de çocuğunu kaybettiğini öğrenince acaba bu kadın mı düzenledi bu olayları demişti. Anam ne hainmiş hem arkadaşının kocasına göz koymuş dünya da erkek yokmuş gibi tamam aşk bir kazadır anladık da bu kadar yıkıcı olanına çok af edersiniz orospuluk diyorum ben, yok efendim çocuğa bir şey olacağından haberi yokmuş da falan filan. Gerçi ailede temiz olan hiç kimse yok dayı o kadar para vermem ben dedi. Kardeşi yalnız başına öl diye beddua etti. O baldız da malın gözü bir karın ağrısı var kesin. Belki kaçan adam bir şeyler öğrensin diye gönderdi onu bilemedim.

Kemal ayrı bir kötü özünde dayı öyle hepsi ölümüne kendine yontuyor her şeyi, kimsenin gözünün yaşına bakmaya niyetleri yok. Elmas’ın kararı da süperdi. O Kadir de kumar falan oynuyor seyirci ondan huylanıyor ama ben seviyordum onu iyi çocukmuş işte Leyla üzülmesin diye en çokta korkusundan tabi günlüğü ortalığa çıkarmamış. Elmas da farkında olmadan intikamını aldı kocasının.

Mehmet gerçekten ölmüş müdür acaba o avukat da ne ayak tam çözemedim. O da iyi biri değil günahsız bir adamı sokağa saldı suçlu gibi sırf efendisine yaranmak emirler öyle diye. Mehmet’e de ihanet ediyor onu da bu pisliğe o bulaştırdı belki kolay kandıracağını düşündüğünden. Namuslu adamları namusu fuzuli görenler parmağında oynatır çünkü.

Dizinin gidişatı sona yaklaşıyormuş gibi ama belli olmaz. Özlem bundan sonra Mehmet’in yüzüne bakamaz Özlem yüzünden bir sürü insan öldü Falko’nun kafası gerçekten yanmış aşk yüzünden oysa o da masummuş kötülerin kötülükleri onu hasta etmiş belli ki.

Aslında güzel konu roman olsa okunurmuş soluksuz ama dizi olarak dağınık ilerlemeye başladı seyirci o yüzden koptu diziden kötü oldu oysa ben ne kadar heyecanlanmıştım başladığı zaman alışık olmadığımız bir tempodaki dizi beni gururlandırmıştı.

Güzel günlerde görüşelim efendim

Saygılarımla,

Zuhal Özden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir