Medcezir, Tv Rehberi

Zuhal Özden: Medcezir 17. Bölüm

Orkunç, ailesinin ve tüm arkadaşlarının önünde yine şapa oturdu. En çekilmez kötü modeli böyle Orkun gibi şapşal olanı herhalde, yaptıklarını her zaman yüzüne gözüne bulaştırıyor oğlan.

Mira giysileri düzenlerken Eylül’e bundan sonra olmaz başka türlü olmaz, böyle sevmeyi öğrenmişken onsuz devam edemem, dedi. Söylediklerini duymasına rağmen Yaman duruşunu değiştirmedi kıza karşı artık ne kadar kırıldıysa gerçek Mira da tüm çirkin yanını ortaya döktü kıskançlığı tavan yapınca bakalım ne zaman affedecek Yaman sevgilisini.

Hasan da ne pişkin sanki hak ettiği paraymış gibi kendisinden çalınınca parası hemen peşine düştü salak ama avucunu yaladı neyse ki.Şimdi dertli dertli içsin öyle hatta beter olsun.

Yaman’ın etrafında bu kadar kötücül ve saçma sapan insanın olması asla doğal değil, ilaç niyetine bir tane çocuğu düşünen kimse yok etrafında sürekli başını belaya sokacak geriz zekalı tipler sarmış yakasından paçasından aşağı çekmeye çalışıyorlar. Gerçi Yaman’ın dediği gibi yeni hayatında bir sürü şeytan ruhlu insan var hepsi birbirinin yuvasını yapmaya çalışıyor.

Mira’nın annesine yardına karşılık olarak verilen şey başka bir kötülük yolundan geçiyor kocasının canına ot tıkayacak şeyler verildi mesela. Bir babanın kızımla evlen yoksa seni alaşağı ederim tehdidi karısının servis edildi yeni dostları tarafından.

Herkes birinde günahını temizlemekte bu hikayenin içinde. O yüzden bazı insanların  iyi yanları da seyredene sanki olağanüstü bir şeymiş gibi gelmekte. İlerde karakterlerin kötülükte sınır tanımaz bakalım başka hangi hallerine şahitlik edeceğiz.

Güzel günlerde görüşelim efendim.

Saygılarımla,

Zuhal Özden