Tv Rehberi

Zuhal Özden: Sevdaluk 1. Bölüm

SEVDALUK

Sosyal mesaj içermesi çok güzel Sevdaluk’un üstelik öyle böyle de değil HES hakkında bu mesaj bakalım hakkından gelecekler mi?

Dizi sadece mekanları seyretmek için bile seyredilir. O kadar güzel görüntüler var ki ağaçlar rengarenk evler muhteşem, insanın tasını tarağını toplayıp hemen yollara düşesi geliyor. Gidip çimenlere uzanmak istiyor insan, o renkli ağaçların dibinde oturmak istiyor insan.

Sadece manzarası değil elbet kastı da çok güzel yapılmış, herkes şiveli konuşuyor ama kulakları hiç tırmalamıyor konuşmaları.

Neşeli, insanların içini ferahlatıyor, üstelik çok hayatın içinden, keyifli taşra halleri, insan seyrederken bir köşesinden dahil olmak istiyor hikayenin içine.

Ben hikayenin içine girdim derhal, sürekli karadeniz’li insanların konu dizilerde konu edilmesine sinir oluyorum aslında bu halin suyunun çıktığını düşünüyorum o yüzden bu diziyi de pek seyredesim yoktu ama şimdi farklı kendine has, kaliteli bir yapım olmuş, belki de abartıyorum ama sevdim mi abartmayı severim ben.

O iki yaşlı teyzem de çok tatlılar, şirinler. Teyzemlerden biri diyor ki 100 senedir aynısın diyor arkadaşına diğeri diyor ki lafını bil de konuş 98. Çok tatlılar.

Ali İhsan gerçek hayata geçmiş sahici bir karakter.

Adalet teyzem de öyle herkese gönlünde yer ayıran herkese şifa olan biri.

Başarı bir sezon geçirmelerini dilerim, uzun ömürlü olsun işleri de kendileri de.

Güzel günlerde görüşelim derim.

Saygılarımla efendim.

Zuhal Özden